info@bowentehnika.lv, tālr. +371 29275464        Atrast speciālistu!

Citi gadījumi

Gribu izteikt savu vissirsnīgāko pateicību Bowen terapeitei Ilzei. Nemaz negribējās ticēt, ka atbrīvošos no daudzām sāpēm. Īpaši no savilktā kakla un sprandas sāpēm, pirms terapijas nevarēju pagriezt un atliekt galvu. Arī no rokas sāpēm, kas mani pavadīja jau kādus 2-3 gadus pēc neveiksmīga kritiena, muguras sāpēm. Pārsteigta biju, ka jau pēc pāris seansiem sāpes izzuda, šķiet, ka pat stāja mainījās. Paldies, Ilze, par sirsnību un prasmi savā arodā!

Vita 

Bowen terapeite Ilze Baltā-Krasta


Man stipri reiba galva, nevarēju strādāt un jau 4 mēnešus ar maziem panākumiem tika tradicionāli ārstēts labirintīts. Arī adatu terapija nepalīdzēja. Jau pēc pirmās Bowen sesijas jutu, kaut kas ir mainījies uz labo pusi, pamazām reiboņi samazinājās, pēc 6 Bowen sesijām jutos daudz labāk, varēju atgriezties darbā.

Inga Rīgā

Bowen speciāliste  Līga Liepa


Pēc vairāku antibiotiku kursu iziešanas kuņģis bija šķietami “uzkāries”. Nebija apetītes un visu laiku klātesoša noguruma sajūta. Pēc 1 Bowen seansa sajutu dzīvības pazīmes kuņģī,noregulējās vēdera izejas procesi. Pamazām atgriezas ēstgriba un arī nakts miegs kļuva labāks. Pēc Bowen sesijas radās sajūta, ka sāku izrāpties no fiziskās bedres, kurā biju iekritusi.

 Iveta 38 gadi

Bowen speciāliste  Laura Sprukte


Laima (28 g) 6 Bowen sesijas.  Jau vairāk kā gadu nevarēja ieņemt bērniņu un klasiskās medicīnas metodes nedeva rezultātu. Pēc 3 individuālām terapijām un 3 kopējām ar vīru, bērniņš pieteicās un pēc diviem gadiem ģimeni papildināja vēl viens burvīgs un veselīgs mazulis.

Bowen speciāliste  Zane Frickausa (Liepājā)


Savukārt manam bērnam (9 gadi) ar 1.tipa cukura diabētu un straujām cukura svārstībām, Bowen seansi palīdzēja stabilizēt cukura līmeni un uzlabot analīzēs vidējo cukura rādītāju. Pirmās dienas pēc seansa vispār cukuri turas ideālā līknē. Bērnam ļoti patīk seansi un maigie pieskārieni, kas atslābina visu ķermeni. Regulāri, ik pēc 2 mēneši Bowen apmeklē profilaktiski.

Dita (35 gadi) Jelgavā

Bowen speciāliste – Linda Ozola


Ilze (35 g) 4 Bowen sesijas: Intereses pēc izlēma apmeklēt Bowen procedūras. Pirmā pieredze bija vispārēja relaksācija un ķermeņa sajūtu pastiprināšanās. Sesijas laikā viņa nokļuvu sapņiem līdzīgā stāvoklī. Sajuta tūlītēju efektu un enerģijas plūsmas aktivizēšanos, kas bija patiešām iespaidīgi. Kā Ilze stāstīja, viņas ķermenis “klausījās” praktizētāja norādījumos un sāka sevi pārveidot un līdzsvarot. Nākošās nedēļas laikā viņa turpināja sajust iedarbību. Ceturtās nedēļas beigās viņa pamanīja milzīgu atšķirību savā stājā, vispārējā pašsajūtā un piedzīvoja mazāk sāpju locītavās.

Bowen speciāliste Liepājā Zane Frickausa 


Mocījos ar urīnpūšļa iekaisumu, apmeklēju dažādas ārstniecības iestādes, īpašu uzlabojumu nebija, lietoju ļoti daudz antibiotikas, iekaisuma zāles, tā veselu gadu nomocījos ar nepatīkamām, kņudošām sāpēm, nepatīkamu, dedzinošu sajūtu urīnceļos. Izlasīju par Bowen iespējām Tukumā, dzirdēju labas atsauksmes par šo terapiju un Lindu, kas to veica, jau pēc pirmās Bowen sesijas pašsajūta uzlabojās un pēc 4 sesiju apmeklējuma nepatīkamās sajūtas pazuda. Ir pagājis vairāk kā gads, jūtos lieliski, jo nepatīkamās sajūtas nav atgriezušās.

Sarmīte (60 gadi) no Tukuma

Bowen speciāliste  Linda Ozola


Es uzzināju par BOWEN terapiju no informatīvās lapiņas. Atnākusi uz mugurkaula kakla daļas masāžu, es iepazinos ar šo informāciju un nolēmu pamēģināt, jo  mani ilgstoši mocīja sāpes mugurkaula kakla daļā. Tas bieži izraisīja troksni ausīs, reiboni, bija arī krampji kājās utt. Pēc 4 sesijām jutu ievērojamu labsajūtas uzlabošanos. Es ieteicu šo procedūru savai vecākajai māsai Tamārai (72 gadus vecai). Viņai bija problēmas ar kāju locītavām, kā rezultātā radās klibums, kā arī biežas galvassāpes, elpas trūkums un citas problēmas. Pēc 6 BOWEN terapijas sesijām viņa jutās daudz labāk. Samazinājās elpas trūkums, klibums ir pagājis. Katru pavasari viņai tika veikta rehabilitācija sanatorijā. Šogad tādas vajadzības nebija. 72 gadu vecumā viņa nenogurstoši strādā savā lauku mājā, audzinot savu 2 gadus veco mazdēlu. Paldies speciālistei Līgai un veiksmi, izmantojot šo metodi, lai palīdzētu slimiem cilvēkiem!

Ludmila Umarova Rīgā

Bowen speciāliste  Līga Liepa