info@bowentehnika.lv, tālr. +371 29275464        Atrast speciālistu!

Bowen speciālisti

no 2014.
Raivis Hibšmanis

Lasīt vairāk

Tālr. +371 26402131

Pieņem Matīsa ielā 13, Rīgā,

Jau vairāk kā divdesmit

gadus ar dažādu intensitāti

 darbojos rehabilitācijas

medicīnas laukā. 2012.gadā saskāros ar informāciju par Bowen tehniku un uzreiz biju fascinēts ar šīs metodes ģeniālo vienkāršību un efektivitātes potenciālu. Jau 2013.gadā pēc sadarbības izveidošanas ar Eiropas Bowen tehnikas akadēmiju, izdevās organizēt pirmo Bowen tehnikas speciālistu apmācības grupu un 2014.gadā kļuvu par vienu no pirmajiem sertificētajiem Bowen tehnikas speciālistiem Latvijā kā arī Baltijā.

Kaut arī savā darbā izmantoju dažādas manuālas terapijas un fizioterapeitiskas iedarbības metodes vēl joprojām esmu pārliecināts par Bowen tehnikas augsto efektivitāti. Kopš darbojos ar šo terapijas metodi esmu papildinājis zināšanas pie speciālistiem ārzemēs un ieguvis lielisku pieredzes un zināšanu bagāžu, ko varu efektīvi pielietot ikdienas darbā ar dažādu vecumu, nodarbošanās un diagnožu pacientiem. 


no 2016.
Daiga Legzdiņa

Lasīt vairāk

IU «DL Masāžas»

Tālr. +371 29110438

Izbraucu pie pacienta, Rīga, Jūrmala

Esmu sertificēts ārsta palīgs jau vairāk kā 30 gadus, reģistrēta ārstniecības personu reģistrā. Bowen tehniku praktizēju no 2016 gada.


no 2019.
Daina Zalāne

Lasīt vairāk

Strādāju Rīgā, vai pēc

vienošanās

Tālr. +371 29156686

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bowen praktizēju no

  1. gada.

Pirms vairākiem gadiem pabeidzu Pirts skolu un regulāri darbojos pirtī - iepazinos ar cilvēku un viņu ķermeņu pieredzēm, dažādām kaitēm un traumām. Domāju, kā vēl varētu viņiem dabīgā veidā palīdzēt. Arvien vairāk ieinteresējos par ķermeņa uzbūvi un to, kas "cilvēkiem aiz ādas" - izrādās, ka tur ir fascija! Ar Bowen mani iepazīstināja viena draudzene, kura pati to praktizē un mani ļoti ieinteresēja maigā, nekaitīgā, it kā tik vienkāršā, bet tomēr ļoti precīzā un efektīvā darbošanās. 

no 2014.
Laura Sprukte

Lasīt vairāk

Uz ilgāku laiku atrodos ārpus

 Latvijas. Pieņemšanas

adrese tiks precizēta.

tālrunis, +371 28327274

 Praktizēju Bowen tehniku no 2014.gada.

2019.gadā absolvēju medicīnas koledžu papildus apgūstot arī masāžas speciālista profesiju un papildus regulāri gan klātienē, gan neklātienē, cenšos smelties jaunas prasmes, kuras papildina manas zināšanas un iemaņas.

Savu darbu ar Bowen tehniku uztveru kā man uz brīdi uzticētu starpniecību lomu starp klientu un viņa ķermeni.


no 2017.
Zane Frickausa

Lasīt vairāk

prakse Liepājā,

 Tālr. +371 26424330

Bowen praktizēju no 2017.gada. Esmu apguvusi arī holistisko un Taizemes masāžu, bet Bowen mani uzrunā ar savu maigo, bet tai pat laikā dziļo un organisma struktūru sakārtojošo iedarbību. Tas ir iedarbīgs, tur kur klasiskā medicīna nespēj dziedināt. Tādos gadījumos kā truksme, depresija, fibromialģija, limfātiskās sistēmas traucējumi un daudzi citi. Pilnībā piekrītu Bowen pamatnostājai, ka mūsu organisms ir spējīgs pats sakārtoties un tiecas uz veselumu, veselību. Bowen var iedot impulsu pašatjaunošanās procesiem. Paralēli Bowen esmu jogas instruktors un izmantoju aromterapiju savās praksēs. 


no 2020.
Iveta Bērziņa

Lasīt vairāk

Pieņem -  Ģimenes

veselības centrā

''Stārķa ligzda‘’,  

Lāčplēša iela 62

Tālr.: +371 28363434

Sertificēta vecmāte. Bowen tehnikas speciāliste kopš 2020.gada februāra. Lielākā priekšroka grūtniecēm - ar sāpošām mugurām, nepareizām bērnu guļām, grūtnieču tūskām, grūtnieču toksikozēm. Jaunajām māmiņām ar krūšu problēmām - piena sastrēgumiem, krūtsgalu plaisām, pēcdzemdību hemoroīdiem un muguras sāpēm. Sievietēm, kuras plāno dzemdēt pēc iepriekšējiem ķeizargriezieniem. Kā arī zīdaiņiem ar atgrūšanas un atvemšanas problēmām.


no 2015.
Jānis Stūrmanis

Lasīt vairāk

Pieņem - Dzirnavu iela 102a-7, LV-1050,

Tālr.+371 28646108,

Bowen praktizē no 2015.gada, ārstniecības personu reģistrā no 07.07.2014. Bowen praktiķis, ķermeņa terapeits, skaņu terapeits, NLP meistars, apziņas aktivizācijas tehniku praktiķis (Ēriksona hipnoze). Man patīk, ka cilvēki ir atšķirīgi pat tad, ja man tas nepatīk - es mācos to pieņemt un iesaku to arī citiem.


no 2017.
Līga Liepa

Lasīt vairāk

Pieņem - VCA Poliklīnika

Jugla, Juglas iela 2, Rīga

Reģistratūras tālr.:

 +371 20361612

Sertificēta masiere, ārstniecības persona, pašnodarbināta. Pirmais masiera sertifikāts 2008.g., esmu apguvusi arī Ājūrvēdas masāžu, Dorn-Breus metodi, Taizemes pēdu masāžu, 16 gadus praktizēju jogu. Par ķermeni kā veselumu interesējos jau sen. Bowen speciāliste kopš 2017. gada, šajā laikā esmu palīdzējusi ļoti daudziem pacientiem. Vislielākais gandarījums, ka Bowen tehnika dod rezultātus gadījumos, kad tradicionālā ārstēšana nepalīdz. Kopā ar pacientiem priecājos, kad beidzot viņu ķermenis atgūst līdzsvaru un mokošās sāpes un diskomforts ir prom!


no 2020.
Diāna Minkeviča

Lasīt vairāk

Tālr. +371 26513672

Pieņem Vaiņodes iela 16, Rīgā

1987.gadā beidzu Rīgas 4.med.skolu, tad koledžu, medicīnas māsu nodaļu, tad ārstnieciskās masāžas kursus, Bowen tehnikas sertifikātu ieguvu 2020.gadā.


no 2022.
Ilze Baltā-Krasta

Lasīt vairāk

Tālr. 24119804

 

Pieņemu Rīgā, Vienības gatvē 51 (netālu no bērnu slimnīcas).

Bowen speciāliste, veselīga uztura koučs (nutrition coach).

Ceļā uz savas veselības atgūšanu, esmu iepazinusi un izmēģinājusi daudzas uz holistisko pieeju balstītas ārstniecības metodes. Bowen tehnika ir viena no tām, kas pārsteidz visvairāk – cik minimāls ir terapeita dotais impulss klienta organismam un cik jaudīgus pašatjaunošanās procesus tas var iedarbināt. Sapratu, ka šī ir tehnika, ko noteikti ir jāapgūst un ar ko es varu palīdzēt arī citiem ceļā uz viņu veselību. Pielietojot Bowen tehniku, organisms sakārtojas vislabākajā iespējamajā veidā. Spriedzes izraisīti simptomi, nemierīgs miegs, plecu sāpes, ceļu sāpes, muguras sāpes, iegurņa disbalanss, paaugstināts muskuļu tonuss zīdainīšiem, kolikas un piena atgrūšana, tas viss un daudz kas cits bieži vien ļoti veiksmīgi sakārtojās ar Bowen tehnikas palīdzību.


no 2016.
Mira Moro

Lasīt vairāk

Pieņem pēc iepriekšēja pieraksta Rīgā, Antonijas ielā 10 un Tukumā, Pasta ielā 29,

Tālr. +371 26430876

Florbola virslīgas kamandas Irlava/Avant mediķis. Ar Bowen tehniku  palīdzu atrisināt dažādu veidu savilkumus, traumas un t. t.. Izglītība – medicīniskā, ārstniecības persona ar vairāk kā 30 gadu stāžu, Bowen speciāliste no 2016. gada.


no 2017.
Linda Ozola

Lasīt vairāk

Pils iela 11, Tukums, LV-3101

Tālr. +371 29984758

www.lindasmasazas.mozello.lv

Pamatprofesija:  Esmu ieguvusi Liepājas Universitātes profesionālo bakalaura grādu izglītībā, programmā Speciālās izglītības pedagogs.

2009.gadā ieguvu Starptautiskā masāžu centra SAMANA un ELLADA L sertifikātus (klasiskā masāža, limfodrenāža, medus masāža, karsto akmeņu masāža). Vēlējos savas zināšanas papildināt, tāpēc iestājos Rīgā SPA SCHOOL, kuru pabeidzu 2014.gadā programmā ""SPA SPECIĀLISTS" un ieguvu VALSTS un Starptautisko ITEC diplomu.

2017.gadā ieguvu Rīgas 1. medicīnas koledžas kvalifikācijas apliecību.

2018.g.  Austrālijas Bowen Academy sertifikāts – Bowen speciālists.

2020.g. Sertifikāts The Breuss-Dorn – Method.

Kopš 1997.gada strādāju Tukuma internātpamatskolā par pedagogu, bet ar 2019.gadu Tukuma novada speciālās izglītības iestādē darbojos kā Bowen speciālists.  http://www.tukumaips.lv/?page_id=2234

Esmu Kuldīgas Tehnaloģiju un tūrisma tehnikuma  programmā SPA SPECIĀLISTS - pasniedzēja.

Pašnodarbinātā persona : Bowen speciālists, Dorn-Breuss muguras un mugurkaula terapijas speciālists, SPA speciālists, masiere, veicu sejas kopšanas procedūras.

Interesē viss jaunais, tāpēc regulāri cenšos apmeklēt profesionālās izaugsmes kursus un seminārus, apgūstu visu jauno kas ir saistošs man. Ar iegūtām zināšanām vēlos palīdzēt cilvēkiem ar dažādām veselības saistītām problēmām un skaistumkopšanas procedūrām.

Par masieri un SPA speciālisti praktizēju no 2010.gada. Kā Bowen speciālists darbojos kopš 2017. gada. Papildus, 2020.g., esmu apguvusi Dorn-Breuss muguras un mugurkaula terapiju.

Katram klientam ir individuāla pieeja, izstrādāju individuālu Bowen sesiju kursu, masāžu kursa plānu, skaistumkopšanas procedūras ķermenim un sejas procedūras, vadoties pēc klienta vēlmēm un tā brīža aktuālās problēmas un veselības stāvokļa.

Mans Moto – Labāk laicīgi novērst cēloņus, nekā cīnīties ar sekām!


no 2019.
Jurands Lapčinskis

Lasīt vairāk

Tālr. +371 29227754

Šobrīd pacientus pieņemu Saulkrastu veselības un sociālās aprūpes centrā, Protezēšanas un Ortopēdijas centrā Rīgā, kā arī mājas vizītēs.

Ar Bowen tehniku strādāju kopš 2019.gada. Nebeidz pārsteigt šīs tehnikas jauda un iedarbības dziļums ne tikai fiziskajā, bet arī mentālajos līmeņos. Pandēmijas gados strādājot Siguldas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā Covid pārslimojušo rehabilitācijā, varēju novērot, cik ātra un rezultatīva bija pacientu atveseļošanās, pielietojot Bowen tehniku. Praktizēju arī Dorn-Breuss (mugurkaula skriemeļu korekcija) masāžu un viscerālo terapiju (vēdera iekšējā dobuma orgānu masāžu caur vēdera priekšējo sienu).


no 2022.
Laila Plātere

Lasīt vairāk

Tālr. 28316366

 

Pieņemu Rīgā, Valguma ielā 10

Esmu pirtniece un masiere. Vairākus gadus praktizējot pirtī un veicot masāžas, saskāros ar dažāda veida saspringumiem un sāpēm cilvēka ķermenī, kurus ar masāžām un pirti var atrisināt tikai daļēji. Pamazām nonācu līdz Bowen tehnikai, ar kuras palīdzību, veicot maigus, bet precīzus paņēmienus, iespējams atvieglot un  risināt  dažādas kaites ķermenī. Sāpes, tirpšana rokās un kājās, savilkta spranda, migrēna, sāpes mugurā, iegurņa disbalanss, depresija, veģetatīvā distonija, un daudzos citos gadījumos Bowen tehnika spēj palīdzēt