info@bowentehnika.lv, tālr. +371 29275464        Atrast speciālistu!

Iegurņa un kāju problēmas

Muskuļu spazmas: Aleksis (43 g) 4 Bowen sesijas.

Aleksim patīk skriet regulāri vairāk kā 10 km garas distances. Dažreiz pēc skriešanas ir savilkti kāju muskuļi. Klasiskā masāža un fizioterapija bija izrādījusies sāpīga un nesniedza atvieglojumu. Dažu dienu laikā pēc pirmās Bowena terapijas viņam gandrīz nebija sāpju, un pēc divām sesijām problēma bija izzudusi un nav atkārtojusies. Aleksim ir uzlabojusies stāja un atsevišķi muskuļi vairs netiek pārslogoti.

Bowen speciāliste Zane Frickausa (Liepājā )


Ilgāku laiku sāpēja pēda, arī mugura  jostasvietā, un sāpju sajūta izstaroja uz visu kāju. Tāpat jutu saspringumu plecos, naktīs bieži sāpēja roka, tirpa pirksti. Pēc pirmās Bowen sesijas jutu lielāku nogurumu, bet jau nākamajā dienā jutos daudz labāk, roku tirpoņa pārgāja. Pamazām 6 sesiju laikā pašsajūta stipri uzlabojās, pēda vairs nesāpēja.

Helēna 61 gads

Bowen speciāliste  Līga Liepa

Divus gadus mocījos ar nedzīstošu čūlu uz apakšstilba, ceļi sāpēja vēl ilgāk. Ārsti nevarēja palīdzēt un sūtīja pie tantiņām, bet «tantiņas» raustīja plecus. Pēc sestās Bowen sesijas čūla sāka aizvilkties, pēc astoņām bija sadzijusi! Ceļu sāpes pirms Bowen parādījās bieži, smērēju smēres, liku kompreses, viss velti. Uz trešo Bowen sesiju atnācu klibodama, kad pēc sesijas piecēlos, vairs nebija jāklibo, visas sāpes bija prom. Pēc Bowen ārstēšanas kursa ceļi vairs nesāp nemaz, varu nūjot, cik vēlos. Katru reizi pēc Bowen sesijas jūtos tik viegli un labi, viss stress pazūd kā nebijis. Kad sajūtu diskomfortu ķermenī, es izvēlos Bowen, lai to novērstu!

Iraida no Rīgas

Bowen speciāliste Līga Liepa


Izmezģīju potīti. Un, lai arī kopš notikuma bija pagājuši pāris mēneši, tāpat nepameta sajūta, ka kautkas traucē ikdienas gaitā, kautkas ik pa laikam iesāpās. Pēc 2 Bowen reizēm šīs traucējošās sajūtas pazuda un šķiet, ka arī muguras sāpes vairs nav jūtamas. 

Aigars 45 gadi

Bowen speciāliste  Laura Sprukte

Vasaras paiet lauku sētā un sāpes gūžās dienas beigās šķita logisks dienas darbu rezultāts. Taču sāpes pieņēmās spēkā. Sapēja naktīs un nelāva gulēt, sāpēja arī dienās, kad dārzā negāju un kad dārza darbi beidzās. Atsākot pēc atvaļinājuma strādāt, sāpēja jau nepārtraukti un tas bija  ļoti nomācoši. Bija sāpīgi sēdēt un sāpīgi iet. Devos pie ārsta. Diagnoze - artroze abās locītavās. Ārsts piedāvā plazmas injekcijas un operāciju nākotnē, bet sāp šodien. Palīdzība nāca no Bowen tehnikas speciālistes, kura ir man tuva draudzene. Pamēģināsim, viņa teica. Biju sāpju nomocīta un piekritu visam, lai tik paliek vieglāk. Pēc pirmās procedūras atlaida asās sāpes. Pēc otrās reizes uz piecām dienām biju bez sāpēm. Šobrīd ir bijušas 3 procedūras un esmu jau aizmirsusi, ka sāpēja. Tiesa, no rītiem mazliet jāpavingro, bet dzīve bez sāpēm ir tā vērta. Bowen tehnika tik tiešām dara brīnumus, modina ķermeni.

Aisma (55 gadi) Rīgā.

Bowen speciāliste Līga Liepa