info@bowentehnika.lv, tālr. +371 29275464        Atrast speciālistu!

Muguras sāpes

Sāpes muguras lejasdaļā: Inese (57 g) 3 Bowen sesijas.

Inese cieta no sāpēm krustos, kas ik pa laikam atgriezās un kļuva arvien spēcīgākas, līdz sāpes kļuva neciešamas un bija grūtības piecelties no gultas. Saņemot Bowen ārstēšanu nākamajā rītā bija sajūtams tūlītējs atvieglojums, pēc divām procedūrām viņa jutās gandrīz par 100% labāk, un pēc trim problēma tika pilnībā atrisināta.

Bowen speciāliste  Zane Frickausa (Liepājā)


Ar jogu un parasto masieri netiku galā ar tirpšanu un sāpēm pie astes kaula, jo "tas pa dziļu" un netiekot klāt. Daina pilnībā izārstēja, jutu, kā tai vietā iekustējās. Tagad taisnojam kāju pirkstus, kuri tirpst, ja ilgi staigāju. Varu arī atkal ilgāk sēdēt bez sāpēm. 

Inese, 62 gadi 

Bowen speciāliste  Daina Zalāne

Veicot dārza darbus ļoti iesāpējās mugura, tika izsaukta ātrā palīdzība. Pēc tam ģimenes ārsts nosūtīja uz visiem iespējamiem izmeklējumiem un tie uzrādīja muguras diska trūci un vēl daudzas problēmas. Tad, mācoties tehnikumā, satiku cilvēku, kurš macījās Bowen tehniku. Izstāstīju savu sāpi un viņa sāka Bowen terapiju. Pēc pirmās reizes jau jutos daudz labāk un, kad bija pēdējā terapijas reize, es biju starā. Ir pagājuši 2 divi gadi un muguras sāpes mani vairs nemoka. Varu teikt, ka ir ļoti labi,ka ir izdomāts kaut kas tāds, kas palīdz bez zāļu dzeršanas. Paldies Lindai Ozolai no Tukuma

 Ilze (33 gadi) no Kuldīgas.

Mugura sāpēja jau ļoti sen un diezgan regulāri, mēdzu aiziet uz kādu masāžu, tā atviegloja, pēc tam sāpes atsākās – gan plecos smaguma sajūta, gan jostas vietā dur. Jau pēc pirmās Bowen sesijas sajutos tik labi, kā sen nebiju jutusies, ar prieku ieteicu visāmsavām draudzenēm pamēģināt. Pēc otrās sesijas jutos pavisam labi, sāpes un diskomforts mugurā bija izzuduši.

Mārīte (76 gadi) no Rīgas

Bowen speciāliste  Līga Liepa